babybird.sk

Ponuka pre chovateľov

Ak ste chovateľ a chcete mať ručne odchované Vaše vyliahnuté mláďatká alebo sa ich rodičia o nich z nejakého dôvodu nevedia postarať neváhajte a oslovte Nás.

Špecializujeme sa na stredné a veľké papagáje.

Ponúkame bezchybný odchov overený dlhými rokmi praxe. Plne socializovaných jedincov či už ako domácich miláčikov alebo po dohode odchov prispôsobíme tak aby sa vedeli zaradiť do chovu.

Preferujeme vajíčka na inkubáciu aby sme predišli šíreniu možných chorôb. V tomto prípade potrebujeme len testy rodičov na PBFD. Ak ich nemajú informujte sa na dostupnosť voľných karanténnych inkubátorov.

Prijmeme iba mláďatá, ktorých rodičia majú negatívne testy na Bornavírusi-PDD, PBFD, Herpesvírus, Polyomavírus, Chlamýdie. Ak tieto testy nemáte je nutné nám to oznámiť a mláďatá budú prijaté jedine ak budeme mať voľnú karanténu kým prídu ich výsledky. Dávame si veľký pozor na choroby aby sme predišli možnému šíreniu.

Odchov mláďat pre chovateľov robíme iba na zmluvu.

Vieme pomôcť a sprostredkovať predaj.

 

Pre informácie o cene za odchov a dostupnosti voľných kapacít nás kontaktujte prostredníctvom mobilu alebo e.mailu, ktoré nájdete na stránke KONTAKT.